Ślub latem – jak bez stresu się do niego przygotować?

Lato to szczególny okres roku, w którym wiele par planuje rozpocząć wspólne życie. Jest to szczególny dzień zwłaszcza dla kobiet, pragnących poczuć się niezwykle wyjątkowo i kobieco. Jak przygotować się do tego wyjątkowego dnia, by wyglądać olśniewająco?

Warto zacząć przygotowania do tej szczególnej daty od wizyty w SPA, która pozwoli nam się zrelaksować i zregenerować nasze ciało. Masaże i kąpiele pozytywnie wpłyną na nasz nastrój i pozwolą nam się odstresować. Jedna wizyta w salonie SPA odmłodzi naszą skórę i sprawi, że będziemy lepiej czuć się we własnym ciele.

Przed dniem wesela i założeniem sukni ślubnej warto oczywiście zarezerwować wizytę w salonie urody i u fryzjera. Konsultacja kosmetyczna pozwoli nam odpowiednio zadbać o cerę, tak aby w tym szczególnym dniu uniknąć przykrych niespodzianek. Zarezerwowanie zawczasu wizyty u wizażystki, np. celem zrobienia próbnego makijażu. Profesjonaliści zdecydowanie będą umieli doradzić nam w tej kwestii. Punktem centralnym przygotowań będzie również odpowiednie uczesanie. Należy zadbać o to, by fryzjer był doświadczony i rzeczywiście potrafił nam doradzić najlepszą fryzurę ślubną.

Jeśli nie mamy swojego sprawdzonego salonu urody lub fryzjera możemy skorzystać z takich portali jak np. moment.pl, gdzie bez trudu znajdziemy topowe punkty usługowe w mieście. Od razu będziemy mieć możliwość zapoznania się z cennikiem a także opiniami klientów, co pozwoli nam na najlepszy wybór. Z poziomu strony łatwo zarezerwujemy też wizytę, co oszczędzi nam czas, który będziemy mogli wykorzystać na przygotowania do uroczystości.

Comments are closed.

  • Alergia? – weź dedykowane leki

    Są takie przypadłości, które są nad wyraz uciążliwe, raz dlatego, że przydarzają co jakiś czas – na zasadzie nawrotów, a dwa, dlatego, że jak już się przydarzą, to znacznie utrudniają wykonywanie codziennych czynności, są męczące i nieprzyjemne. Do takich przypadłości należy oczywiście alergia, w przypadku …
  • Oddzielna funkcja części nadnerczy

    Funkcja obu części nadnerczy jest zupełnie różna. Kora nadnerczy wytwarza hormony sterydowe zwane ogólnie glikokortykoidami. Hormony te różnią się jedynie rozmieszczeniem grup hydroksylowych (OH) na poszczególnych węglach stanowiących jądro sterydowe. Biorąc pod uwagę spełniane czynności, hormony sterydowe kory nadnerczy można podzielić na trzy główne grupy: …